trende

İngiltere Ev Taşıma

İngiltere Ev Taşıma

Avrupa’nın batısında kalan İngiltere’nin birçok farklı bölgesine ev taşıma hizmeti vermekteyiz. İngiltere ev taşıma işlemlerimiz süresi boyunca profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma standartlarında hizmet ortamı oluşturmaktadır. Bu sayede müşteri tarafından çoğu defa olumlu geri dönüşler almaktayız. 

Çok eski zamanlardan beri Avrupa’da gerek ticari gerekse diplomatik anlamda gelişen İngiltere, şu an da birçok ilişkilerini sağlam tutmaktadır. Özellikle son dönemde Türkiye-İngiltere arası ilişkilerin artması Türkiye ve İngiltere merkezli Lojistik firmalarının etkinliğini arttırmıştır. Bu firmalar arasında yer alan Atlas Mover Lojistik A.Ş olarak İngiltere ev taşımacılığı sektörünün içinde bulunmaktayız. Uzman ve deneyimli kadromuzun yanı sıra müşteri odaklı işlerimizle etkinlik alanımızı arttırmaktayız. 

İngiltere Ev Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda üstün hizmet kalitemiz doğrultusunda sunduğumuz tüm işlemlerde devamlılığı sağlamaktayız. Devamlılığı sağlayabilmemiz ve ileriye dönük yatırımlarımız sayesinde işlerinizde bizi seçebilirsiniz

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak uzun yıllardır birçok Avrupa devletinde ve Amerika’ya eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Avrupalı devletlerin başında gelen İngiltere’ye de yılın belirli aylarında hizmetlerimiz devam etmekteyiz. Aynı zamanda İngiltere’nin birçok farklı iline yaptığımız işlerle bölgenin haritasını iyi bilmekteyiz. Bu da işlem yapmamızı ve adrese kısa sürede eşyayı teslim etmemize yardımcı olmaktadır. 

-Firmamız, devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu tüm belge ve izinleri eksiksiz yerine getirmektedir. Belge ve dökümanlarımızı sorunsuz yerine getirmek, ilerleyen dönemde işlerimizin aksamamasına yardımcı olmaktadır.

İngiltere Ev Taşıma
İngiltere Ev Taşıma

İngiltere Ev Taşıma İşlemini Tek Başına Gerçekleştirebilir misiniz?

Uluslararası çapta organize edilen ev taşıma işlemlerinde, firma yardımı olmadan gerçekleştirmek oldukça yorucu olmaktadır. Birçok belge ve izinlerin alımında sorun oluşabileceği gibi eşyaların güvenliği de ihmal edilmektedir. Aynı zamanda firma yardımı alınmadan yapılan Uluslararası ev taşıma işlemlerinde gümrük geçişleri de sorun yaratmaktadır. Bu yüzden Taşıma ve nakliyat işlemlerinde güvenilir firmayla işler çıkarmanız sağlıklı olacaktır. Uluslararası çapta uzun yıllardır faaliyet gösteren Lojistik firmaları sizin için en doğru kararı verecektir. Türkiye merkezli İngiltere ev nakliyat firmaları arasından kendinize en çok hitap edeni seçebilir ve eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

İngiltere Ev Taşıma Firmaları

Son yıllarda Türkiye-İngiltere arası taşıma işlemlerinin hız kazanması sektöre yeni firmaların dahil olmasına sebebiyet vermiştir. Var olan İngiltere ev taşıma firmaları küçük bir kesimi müşterinin isteklerine tam uyum göstermektedir. Bu tür firmalar arasında yer alan Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak biz de müşteri isteklerine göster hareket etmekteyiz. Lider nakliyat firması arasında yer edinmemiz sayesinde müşteri sayımızı ve marka değerimiz artmaktadır.

İngiltere Ev Taşıma İşlemi Öncesi Yapılanlar 

Uluslararası çapta organize edilen ev taşıma işlemlerinde iş önceliği elbetteki belge ve bu belgeler üzerindeki detaylardır. Bu detayların hepsine ayrıntılı olarak göz gezdirilmesi mühim öncelikli sıradır. Gümrük için gerekli belge ve izinler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Gümrük izinleri alınmayan hiçbir eşyayı taşınmamaktadır. Çünkü sınır kapısında durdurulan eşyalar tekrardan alınması oldukça zordur. 

Gümrük için gerekli olan belge ve izinler alındıktan sonra paketleme ve kargolama işlemleri gelmektedir. Müşterimizin taşıma işlemi in bize emanet etmiş olduğu tüm eşyaları sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde paketlemekteyiz. Doğru şekilde paketleme ve tırlara kargolamamız sayesinde günlerce yolculuk gidecek olan eşyalarınızı güven içerisinde adrese teslim etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz ilerleyen dönem içerisinde bizimle tekrardan iş yapmak istemektedirler. 

Gürmük belgeleri, kargolama ve paketleme işlemlerinden sonra sıra tırların son bakımlarına gelmektedir. Taşıma işlemi öncesi yola çıkacak olan tüm tırlarımızı geniş bakım işlemlerine tabi tutmaktayız. Sorunsuz ve eksiksiz araç içi bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında araçtan kaynaklı oluşabilecek problemlerin önüne geçmekteyiz. Bu sayede eşyaları daha güvenli bir şekilde adrese teslim edebilmekteyiz.

İngiltere ev taşıma işlemlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Atlas Mover kalitesi her daim kendini belli etmektedir. Avantajlı ve uygun fiyat seçeneklerimizin yanı sıra eşyayı adresten alıp belirtilen adrese sorunsuz taşımaktayız.

İngiltere Ev Taşıma Fiyatları

Avantajlı ve uygun İngiltere ev taşıma fiyatları sayesinde cebinize uygun teklifler sunmayı amaçlamaktayız.

İngiltere Ev Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1500 £ 2500 £

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2500 £ 3000 £

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 3000 £ 3.500 £

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

17.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?