Hollanda Uluslararası Evden Eve Taşıma

Hollanda Uluslararası Evden Eve Taşıma

Avrupa devletleri arasında önemli bir konuma sahip olan Hollanda, birçok farklı sektörde son yılların zirvesini yakalmış ülkelerin başında gelmektedir. Ülke birçok sektörde olduğu gibi uluslararası evden eve taşıma hizmetlerinde de son yıllarda çok hızlı gelişmeler göstermektedir. Uluslararası çapta sunduğumuz hizmetlerinde müşterimizin de son dönemde yoğunluklu olarak talep ettiği ülkelerin başında gelen Hollanda’ya da seferlerimiz devam etmektedir. Hollanda uluslararası evden eve taşıma hizmetleri süresi boyunca müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde günden güne etkinlik alanımızı arttırmaktayız. Aynı zamanda hollanda uluslararası evden eve taşıma hizmetleri süresi boyunca profesyonel hizmet sunmaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz sayesinde marka değerimizi günden gün arttırmaktadır.

destek

Hollanda Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Marka Değerimiz

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak kurulduğumuz günden bu yana marka değerimizi ve müşteri sayımız sürekli artış göstermektedir. Her geçen gün proje sahamızı genişletmekten mutluluk duymaktayız. Sektörün ileri gelen ve saygı duyulan firmaları arasında yer almak en büyük motivasyon kaynağımızdır. Aynı zamanda marka değerimizin bu denli artış göstermesinde alt yapımıza sürekli olarak yatırımlarda bulunmamızda etkilidir. Kurulduktan bu yana her diam alt yapımıza gereken önemi göstermiş bulunmaktayız. Bu yüzden alt yapımıza gereken yatırımları yapmamız günümüzde bu denli farklı projelerde aynı anda hizmet sunabilmemize yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda Marka değerine önemli ölçüde yatırım yapan nadir lojistik firmaları arasında yer edinmemiz bizim de oldukça hoşumuza gitmekteidr.

Hollanda Uluslararası Evden Eve Taşıma Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda her daim müşteri dağarcığımızı genişletmekteyiz. Hizmet kalitemizin sonuna kadar arkasındayız. Bu anlamda tüm işlemlerimizi titizlik ve dikkatle yerine getirmekteyiz. Atlas Movers Lojistik A.Ş kalitesininin tadına varan müşterilerimiz ilerleyen dönemde tekrardan bizimle çalışmak istemektedir. Bizim için para ikinci plandadır. Biz müşteri yerine dostluk kazanma taraftarız. Gerektiği durumlarda kendimizden tavizler sunmaya her daim açığız. Müşterilerimize bu tür yaklaşmamız ve üstün hizmet sunmamız sektörün lider firmaları arasında yer almamıza yardımcı olmaktadır.

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir işlem sunmaktadır. Tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda şekillendirmekteyiz. Bu anlamda her daim Atlas Movers Lojistik A.Ş yanınızdadır. Aynı zamanda firmamız taşımacılık işlemi öncesi, taşımacılık işlemi esnasında ya da taşıma işlemi sonrasında müşterimizin hoşuna gitmediği tüm noktaları tekrardan gözden geçirmekteyiz. 

-Firmamız günün büyük bölümünde aktif olarak hizmet vermeye açıktır. Akşam ve Gece saatleri dışında günün her saatinde ve dakikasında firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu anlamda telefon numaralarımız ve e posta adreslerimiz web sitemizde mevcuttur. Rahatlıkla ulaşabilir, tek tuşla bizi arayıp eşyalarınızı güven içerisinde taşıyabilirsiniz.

destek

Hollanda Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Belge ve İzinlerimiz

Fİrmamız tüm Hollanda Uluslararası evden eve taşıma işlemlerinde devletimizin bizden gerekli görmüş olduğu belge ve izinleri yerine getirmektedir. Bu sayede gerek ofislerimiz içerisinde gerekse taşıma esnasında belge sorununu yaşamamaktayız. Aynı zamanda sunduğumuz tüm taşıma hizmeti öncesi gerekli görülen gümrük belgelerini yerine getirmekteyiz. Bu sayede taşıma işleminde sınır geçişlerinde gümrük belgesinden dolayı kaynaklanabilecek problemlerinde önüne geçebilmekteyiz.

Hollanda Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Firma Seçiminin Önemi

Özellikle uluslararası çapta sunulan evden eve taşıma işlemlerinde firma seçimi oldukça önemlidir. Gerek maddi gerekse manevi açıdan değerli sayılan eşyalarınızı teslim ettiğiniz firmayı tam olarak tanımakta fayda vardır. Bu anlamda doğru firma seçmek için müşterileirn yapması gerekenler;

-Firmanın ne kadar süredir sektörde hizmet sunduğunu araştırmakta fayda var. Sektöre yeni atılım yapmış birçok firma gerek teçzidat gerekse taşıma işlemi bilgisi bakımından oldukça yetersizdir. Bu anlamda eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanının sektördeki deneyimini ve tecrübesini araştırmak sağlıklı olacaktır.

-Firmanının Google gibi sosyal ağlarda müşterilerin söylemiş olduğu yorumlar ve puanlama çizelgesine bakmakta fayda var. Diğer müşterilerin yorumlarını kıyaslayabilir ve firmayla alakalı az da olsa bilgi sahibi olabilirsiniz.

-Özellikle Uluslararası çapta taşıma işlemi konusunda bilgi sahibi olmayan müşterilerin çeşitli kaynaklardan sektörle alakalı bilgi sahibi olmasında fayda var. Aynı zamanda sektör içerisinde az da olsa bilgi sahibi olmanız Uluslararası nakliyat firmasının da eşyalarınıza ne tür hizmet vereceğinizi bilmenize yardımcı olacaktır.

minivan

Hollanda Uluslararası Ev Taşıma Ücretleri :
2021 – 2022 Hollanda Ev Taşıma Fiyatları Hollanda Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

02.02.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?