trende

Hollanda Ev Taşıma

Hollanda Ev Taşıma

Hollanda Ev Taşıma

Jeopolitik konumuyla dikkatleri üzerine toplayan Hollanda, kurulduğu tarihten bu yana özellikle Avrupa devletleri ile ilişkilerini sağlam tutmuştur. Bu sayede gerek ticari gerekse diploması anlamında önemli başarılara imza atması ülkenin ev taşıma sektörüne de yansımıştır. Özellikle Türkiye gibi yurtdışından ülkeye ev taşıma hizmetlerinin artış göstermesi bu sektörü canlı tutmaktadır. Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Hollanda ev taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda müşteri isteklerini ön plana kolayarak gerçekleştirdiğimiz Hollanda ev taşımacılığı, profesyonel bir hizmettir. Aynı zamanda işinde son derecede deneyimli kadromuz sayesinde taşınacak tüm eşyalarda bize ulaşabilirsiniz.

Son yıllarda hızlı bir yükselişe geçen firmamız Avrupa’nın birçok ülkesinde olduğu gibi Hollanda’da taşımacılık işlemi sunmaktadır. Profesyonel ve kaliteli hizmet sunabilmemiz kalitemizi ortaya sermektedir. 

Hollanda Ev Taşıma
Hollanda Ev Taşıma

Hollanda Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

Uluslararası çapta ev taşıma işlemlerde teferruat ve detay oldukça ön plana çıkmaktadır. En küçük bir kısmı kaçırmak taşımacılık işleminin tümden mahvolmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda eşya taşıma hizmetini uzamakta ve müşteri memnuniyetini kaybolmaktadır. Bu anlamda Hollanda ev taşıma firmaları detaylara oldukça önem vermeli ve yaptığı işin önemini hatırlamalıdır. Ne de olsa müşteriler kendileri için maddi yada manevi olarak gördüğü ürünlerini bize emanet etmektedir. Biz Lojistik Firmaları olarak müşterimizin bize emanet ettiği tüm eşyalara gözümüz gibi bakmakta yükümlüyüz. 

Ev taşıma işlemlerinde gümrük belgelerinin sorunsuz şekilde halledilmesi başlıca yapılması gerekilen eylemdir. Aynı zamanda bu belgelerin her iki ülke tarafından da onayından geçirilmesi ve işlemin böyle gerçekleşmesi daha sağlıklı olmaktadır. Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak tüm gümrük belgeleri sorumluluğumuz altındadır. Müşterimiz işini bize emnaet ettikten sonra arkasına yaslanabilir ve işimizi kontrol edebilir. Gerek taşıma işlemi öncesi, işlem sırasında veya işlem sonrasında bizi arayabilir ve ürün bilgisi alabilir. Ürünlerinin taşıma işlemi esnasında nerde olduğunu veya hangi düzergah üzerinden gidileceği gibi bilgiler müşterimiz tarafından bilinmektedir. Bu sayede müşterimiz eşyalarının nerde olduğunu bilmekte ve kendini buna göre ayarlanabilmektedir. Bu sayede biz de müşterilerimizi memnun edebilmekteyiz.

Kargolama ve Paketleme İşlemleri 

Taşıma işlemi öncesi taşınacak tüm ürünleri geniş paketleme işlemlerine tabi tutmaktayız. Bu sayede günlerce yol gidecek olan eşyalar güven içerisinde adrese teslim edilmektedir. Müşterimizin tüm ürünlerine göstermiş olduğumuz hassasiyet, müşterimizin de oldukça hoşuna gitmektedir. Bu anlamda geniş paketleme işlemlerimiz ve doğru kargolama tekniklerimiz eşya içerisinde oluşabilecek problemleri ortadan kaldırmaktadır. Biz de işlem sıramızı hızlandırabilmekteyiz.

Gerekli izin ve belgeler, kargolama ve paketleme işlemleri sorunsuz gerçekleştiğinde taşıma öncesi son işlem kalmaktadır. O da taşıma işlemi yapılacak tırın bakımıdır. Taşıma öncesi tırların tüm iç ve dış bakımları sorunsuz yapılmaktadır. Bu anlamda sorunsuz ve eksiksiz bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında tır sonucu oluşabilecek problemlerinin önüne geçmekteyiz. Bu sayede taşınan eşyalar daha rahat bir şekilde belirlenen adrese ulaşmaktadır. Hem müşterimize doğru hizmet verebilmek hem de işlerimizi hızlandırmaktan mutluluk duymaktayız. Bu işlemlerden sonra yolculuk kısmı gelmektedir. Yolculuk bittikten sonra belirlenen adrese teslim gerçekleşmekte ve taşıma işlemi son bulmuş olmaktadır.

Hollanda Ev Taşıma İşlemlerinde Neden Biz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca uluslararası çapta ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi ve birikim doğrultusunda marka değerimize değer katarak yolumuza devam etmekteyiz. Marka değerimizi günden güne arttırmak ve kendi çapımızda yeni projlere ima atmaktayız. Bu sayede müşteri devamlılığını her daim koruyabilmekte ve Türkiye merkezli lider lojisitk firmaları arasında yer almaktayız.

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemizin yanı sıra uygun teklifler sunmaktadır. Bu sayede müşterimiz fiyat-performans sonuçlarımız doğrultusunda bizi tercih etmektedir. Aynı zamanda avantajlı fiyat tekliflerimiz sayesinde fiyat ortalamamızı sürekli sabit tutabilmekteyiz. Bunun yanı sıra 3 aya kadar ücretsiz depolama imkanı sunmaktayız.

-Firmamız uzman ve deneyimli kadrosuyla birlikte yıllardır Avrupa ve Amerikaya taşıma işlemi sunmaktadır. 

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı bir işlem sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı işlem önceliklerimiz her daim kendini göstermektedir. Bu sayede müşterilerimiz işlem önceliklerimiz sayesinde tekrar bizi tercih edebilmektedir.

Hollanda Ev Taşıma Fiyatları

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak kurulduğumuz günden itibaren en büyük hedefimiz uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmaktır. Bugün de bu hedefimiz devam etmektedir. Bu anlamda bize başvuran tüm müşterilerimize avantajlı teklifler sunmaktayız. İçiniz rahat olsun isteriz.

Türkiye-Hollanda Ev Taşıma Ücretleri :

2021 – 2022 Hollanda ev taşıma fiyatları Türkiye Hollanda Ev Taşıma Fiyat Aralığı

5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 

15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€

25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €

3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

 

Hollanda Ev Taşıma

Hollanda Ev Taşıma

16.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?