trende

Fransa Uluslararası Nakliyat

Fransa Uluslararası Nakliyat

Fransa Uluslararası Nakliyat

Firmamız özellikle son yıllarda Avrupa merkezli Lojistik hizmetlerinde hızlı bir gelişim göstermektedir. Fransa’ya da hizmetlerimizin sorunsuz devam ettirdiğimiz uluslararası nakliyat işlemlerinde müşteri odaklı işler çıkarmaktadır. Profesyonel ve kaliteli Fransa Uluslararası Nakliyat hizmetin uygun ve avantajlı fiyatlarla birleştiği firmamız her daim sektörün lider firması arasındadır. 

Fransa Ululsararası Nakliyat İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Edebilirsiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Dünya’nın pek çok farklı devletine nakliyat ve taşıma hizmeti sunmaktadır. Sorunsuz ürün tedariklerimizin yanı sıra nakliyat sektöründe ihtiyaç duyulan tüm hizmet kollarında faaliyet göstermektedir. Bu sayede müşterimizin de tüm isteklerini tek bir çatı altında toplamış bulunmaktadır. Bu anlamda müşterimizin tüm ihtiyaçlarına aynı anda koşabilmekteyiz. Aynı zamanda uzun yılların yoğurduğu firmamız sektörde yeterli bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir. Bu anlamda uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe doğrultusunda işlerimiz devam etmektedir.

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet standartlarımız doğrultusunda her daim müşteri isteklerine cevap oluşturmaktayız. Üstün hizmet kalitemiz ve olaylara gayet doğru şekilde yaklaşımlarımız neticesinde marka değerimiz artmaktadır. Sektör içerisinde aktif olarak hizmet veren birçok firmanının sunduklarından daha çok seçenek sunabimekteyiz. Bu sayede müşterimiz de ilerleyen dönem içerisinde tekrarda bizimle çalışmak istemektedir. Atlas Movers Lojistik A.Ş kalitesinden tadan müşterimiz tekrardan bizimle çalışmak suretiyle uzun soluklu işler çıkarmaktadır. Bu anlamda biz kesinlikle para değil müşteri kazanma peşindeyiz. Bizim için manevi kazanç maddi kazancın her daim üstündedir. Bu anlamda sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde de bu fikrimizi sonuna kadar göstermekteyiz. 

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı işler çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı işlemlerimiz sektörün sevilen firmaları arasında yer edinmemize yardımcı olmaktadır. Firmamıza göre müşterimizin işimizden memnun olması en önemli kriterdir. Bu kriteri yakalamak ve korumak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaktayız.

destek

Fransa Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlem ve Tedbirler

Firmamız gerek Fransa’ya sunduğu hizmetlerde gerekse diğer tüm projelerinde pandeminin getirdiği kurallara uymaktadır. Bu anlamda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfektan ve kullanılmamış maskeler mevcuttur. Aynı zamanda gerek ofislerimiz içerisinde gerekse çalışma alanlarımızı belirli aralıklarla dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Bunun yanı sıra depolama hizmeti sunduğumuz kapalı alanları da haşere ve mikroptan arındırmaktayız. Bu sayede müşterimizin eşyalarını belirli süre yerleştirecekleri alanlarda oluşabilecek problemlerin önüne geçmekteyiz.

Fransa Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Firma Yardımı Olmadan Halletmek Mümkün mü?

Bu tür sorular çoğunlukla şehirlerarası nakliyat işlemlerinde daha sık sorulan konular arasındadır. Fakat Uluslararası çapta bu denli bir işe kalkışmak olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Çünkü uluslararası nakliyat işlemlerinde sadece belge izinleri için bile firmamız günlerce uğraş vermektedir. Çünkü belge ve döküman eksiğiyle taşımacılık işlemine başlamak özellikle sınır kapılarında istenmeyen hadiselere neden olabilmektedir. Yılların yoğurmuş olduğu firmaların dahi uğraşlar sonucu halledebildiği izin ve belgeleri tek bir şahsın çıkarması oldukça zordur. Aynı zamanda Uluslararası nakliyat işleminde rotasyon hesaplaması, nerede mola verileceği ve yol güzergahına göre tır seçimi de önemlidir. Bu türden kararları almak için işinde uzmanlaşmış firmalardan destek almakta fayda var. Bu sayede eşyalarınızı garantiye alabilirsiniz.

minivan

Fransa Taşımacılık İşlemlerinde Firma Seçimi ve Önemi

Firma seçimi tüm sektörlerde en çok üzerinde durulan noktalar arasındadır. Doğru firmayı seçmek ve hizmetin avantajlarından yararlanmak oldukça önemlidir. Maddi ve manevi açıdan yüksek bir değere sahip eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın kaliteli hizmet sunduğu bilmeniz elbetteki içinizi rahatlatıcaktır. Aynı zamanda doğru firma nakliyat işlemini de müşterinin belirlediği zaman çerçevesinde bitirebilecek hıza sahiptir. Bu anlamda Uluslararası taşımacılık işlemi satın alacak müşterilerin firma seçerken dikkat etmesi gerekenler.;

-Firmanın daha önceden yapmış olduğu işleri ve örnek gösterecek projelerinin olması önemlidir. Birden çok farklı projede aynı anda hizmet yürütebilen firmalar daha deneyimlidir. Aynı zamanda emanet etmiş olduğunuz eşyalara gözü gibi bakabilirler.

-Firmaları, çeşitli sosyal ağlardan eleştiren eksik ve fazla yönlerini belirten uygulamalar vardır. Bu uygulamalar, daha önceden firmadan hizmet almış müşterilerin firma hakkında belirtmiş olduğu yorumlardır. Bu yorumları hizmeti satın alacak müşterinin incelemesi firma hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilmektedir.

Fransa Uluslararası Taşımacılık Fiyatları :
2021 – 2022 Fransa Ev Taşıma Fiyatları  Fransa Uluslararası Taşımacılık Ücretleri
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak aklınıza takılan tüm soruların cevapları için her daim bize ulaşabilirsiniz. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!!

02.02.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?