Fransa Eşya Taşıma Fiyatları

Fransa Eşya Taşıma Fiyatları

Fransa Eşya Taşıma Fiyatları

Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinden Fransa son dönemde uluslararası eşya taşıma sektöründe hızlı gelişmeler göstermektedir. Dünya’nın dört bir coğrafyasında taşımacılık sektöründeki derin projeleri beraberinde birçok Avrupa ülkesini etkilemektedir. Bu anlamda firmamız da Avrupa eşya taşımacılığı hizmetlerinde Fransa’ya önemli projelerde bulunmaktayız. Bu projelerimizde uygun fiyat seçeneklerimiz ve avantajlı fiyatlar yardımıyla müşteri ağımız günden güne artış göstermektedir. Fransa eşya taşıma fiyatları konusunda çoğu daim müşterimizin yüzünü güldürebilmekten mutluluk duymaktayız. Eşya taşıma işlemlerinde firmamız her daim avantajlı fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

destek

Fransa Eşya Taşıma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekilen Hususlar

Özellikle Uluslararası çapta verilen eşya taşıma işlemlerinde onlarca farklı nokta yer almaktadır. Bu noktaların doğru şekilde analiz edilmesi ve doğru seçimler yapmak oldukça önemlidir. Bu anlamda Fransa eşya taşıma hizmetlerinde en belirgin ve dikkat edilmesi mühim olan noktalar:

-Taşıma işlemi öncesi gerekli görülen gümrük belgelerin sorunsuz şekilde hazırlanması, taşıma işlemi yapılmadan önceki ilk adımdır. Gerekli görülen belgelerin taşıma işlemi öncesi yerine getirilmesi taşıma esnasında oluşacak tatsızlıkların önüne geçmektedir.

-Taşıma işlemi öncesi Fransa Eşya Taşıma Firmaları taşıyacakları ürünlerle alakalı geniş bilgi hazinesine sahip olmalıdırlar. Bu yüzden paketleme ve kargolama işlemi öncesi eğer şartlar el veriyorsa taşınacak ürünlerle alakalı ön izleme yapmakta fayda var. Bu sayede taşıma günü geldiğinde ürünlerle alakalı yabancılık çekilmemiş olacaktır. Bu da Fransa Eşya Taşıma işlemlerininin daha kolay yerine getirilmesinde en büyük etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

-Taşıma işlemi öncesi Nakliyat firmalarının müşterilere ürünler ile alakalı geniş çaplı bilgi vermeleri önemlidir. Müşteriler, emanet ettikleri ürünlerin hangi istikamet üzerinden adrese teslim edileceğini merak ederler. Aynı zamanda müşterilerin aklındaki soruları cevaplamak müşteri memnuniyeti için de oldukça önemlidir.

Fransa Eşya Taşıma İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz doğrultusunda her daim bizi tercih edebilirsiniz. Üstün hizmet kalitemiz, sektörde adımlarımızı her geçen gün büyütmemizde en büyük etkendir. Birçok eşya taşıma firmasınının size para karşılığı sunduğu geçiçi hizmetleri firmamız ücretsiz bir şekilde yerine getirmektedir. Gerektiği takdirde Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak kendimizden feragat etmekteyiz.

-Firmamız uzun yıllardır aktif olarak Türkiye merkezli Dünya’nın birçok farklı noktasında eş zamanlı olarak işlerine devam etmektedir. Uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ve sektöre her geçen gün daha tanıdık hale gelmemiz en büyük avantajımızdır. Yarım asıra yakın Dünya’nın birçok farklı noktasına hizmet sunmak piyasada yeni ortaya çıkan firmaların her daim bir adım önünde olmamıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede piyasa değerimizi ve müşteri sayımızı günden güne arttırmaktadır.

-Firmamız Covid-19 Pandemisinin başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığımız ofislerimizi belirli aralıklarla sıkı dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz içerisinde kolonya, dezenfektan ve maskeler bulunmaktadır. Covid-19 Pandemisine karşı almış olduğumuz sıkı önlemler sayesinde güven içerisinde işinizi bize teslim edebilirsiniz. Müşterilerimiz sağlığı tüm önceliklerimizin üstündedir

-Firmamız sunduğu tüm Fransa eşya taşıma işlemlerinde müşteri memnuniyeti esaslı işlemler sürdürmektedir. Bu anlamda müşterilerimizin istek, talep ve yorumları tüm önceliklerimizin önünde gelmektedir. Firmamızın günümüzde Türkiye merkezli genip çaplı hizmet vere nadir Ulusal taşıma firmasından birisi olmasındaki temel etken müşterimizdir. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda şekillendirmiş olduğumuz sistem ağımız sayesinde günümüzde Fransa dahil olmak üzere Dünya’nın belli başlı ülkelerine hizmetlerimiz devam etmektedir.

minivan

Fransa Eşya Taşıma Fiyatları Avantajları ve Kampanyaları

Fransa eşya taşıma hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizin ceplerine uygun teklifler sunmaktadır. Uluslararası sunmuş olduğumuz tüm eşya taşıma hizmetlerinde her daim müşterilerin ceplerine uygun tekliflerle karşılarına çıkmaktayız. Müşterilerimiz de bu sayede maddi anlamda problem ile karşılaşmamaktadır. Aynı zamanda Fransa eşya taşıma fiyatları kapsamında 3 aya kadar depolama imkanı firmamızın siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sağlamış olduğu bir hizmettir. Bu ve buna benzer hizmetleri ücretsiz ya da cüzi miktarlar karşılığında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız ile alakalı aklınızda kalabilecek tüm soruların cevapları aynı zamanda fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!

Fransa Eşya Taşıma Fiyatları :
2021 – 2022 Fransa Eşya Taşıma Fiyatları Fransa Eşya Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 €
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

22.03.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?