trende

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık
Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Ev taşımak özellikle taşınan bireyler için her zaman stresli bir süreç olmuştur. Çünkü bu süreçte eşyaların toplanması, kaliteli bir nakliye şirketi bulma ya da eşyaların taşıma sırasında zarar görme ihtimali gibi sorunlar kafanızda büyüyebilir. Ancak evden eve taşımacılık sürecinde kaliteli bir firma ile iş birliği yaparsanız bu soru işaretlerinin hepsi çözülecektir. Çünkü kaliteli bir firma sizlere her zaman sorunsuz bir hizmet verecektir. Günümüzde gelişen nakliye sektörü ile birlikte artık bu tarz sorunlar ortadan tamamen kalkmıştır. Bu sayede eşyalarınız sorunsuz olarak istediğiniz adresten yeni adrese hem yurt içi hem de yurt dışı olacak şekilde taşınmaktadır. Kaliteli bir nakliye firmasıyla çalışmanın yararları şunlar olacaktır:

 • Kaliteli bir nakliye firması uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olduğu için ne yapacağını iyi bilir.

 • Kaliteli nakliye firması eğitimli bir ekiple çalışır. Bu durum da taşıma sırasında eşyalarınızın başına bir şey gelme ihtimali ortadan kalkacaktır. Bu firmalar personellerini sürekli olarak hizmet içi eğitimlere tabi tutmaktadır.

 • Gelişmiş araçlar ve geniş hizmet filosu ile eşyalarınız konforlu bir şekilde evden eve taşımacılık hizmetiyle götürülecektir. Ayrıca gerektiğinde asansörlü nakliye hizmeti gibi farklı çalışmalar da işin içine sokulacaktır.

 • Eşyalarınızın taşınmasından önce eksper görevlisi gelerek sizlerin eşyalarının bir listesini yapacaktır. Buna göre eşyalarınız sigorta sözleşmesi ile garanti altına alınır.

 • Eşyalarınız yurt dışına taşınırsa eşyalarınızın gümrükleme işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

 • Paketleme malzemeleri Avrupa standartlarında kullanılır ve böylece eşyalarınız taşınma sırasında bir zarar görmez.

 • Depolama ihtiyacınız varsa geniş depo alanlarında saklayabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Kaliteli Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Nasıl Olur?

Bir firmanın kaliteli bir evden eve taşımacılık hizmeti vermesi için belli özellikler taşıması gerekir. Bu yüzden de sizlere kaliteli bir lojistik firmasının özelliklerinden bahsedelim:

 • Güven: Bir nakliye firmasının mutlaka size karşı güven oluşturması gerekir. Güven oluşması için de öncelikle referansları ile sizlere yaptığı işleri kanıtlayabilmelidir. Bununla birlikte yurt içi ya da yurt dışı taşıma işlemlerinizde yapılacak olan sigorta sözleşmesiyle eşyalarınız güvence altına alınmalıdır. Bu durumda bir hasar olduğunda zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Bu da size bir güven aşılayacaktır.

 • Planlı Çalışma: Bir nakliye firmasının planlı bir şekilde çalışması gerekir. Bunun için öncelikle evinize bir eksper görevlisi gelerek taşınacak tüm eşyalarınızın listesini çıkarmalıdır. Bu sayede eşyalarınızın listesine göre taşınma planı hazırlanır. Ayrıca plana göre eşyalarınıza yetecek kadar paketleme malzemesi getirilir ve gerekli ekipman ile araçlar yeterli olacak şekilde işe koşulur. Ayrıca belirlediğiniz gün ve saatte orada olmayan nakliye firması planlı çalışmadığı için tercih edilmemelidir.

 • Gelişmiş Lokasyon: Bir lojistik firması evden eve taşımacılık hizmetinden gelişmiş bir lokasyon kullanmalıdır. Taşıma işlemi sırasında kullanılacak araçlar ve paketleme malzemeleri A kalite olmalıdır. Özellikle gerektiğinde asansörlü nakliye araçları gibi farklı araçlar da işe koşulmalıdır. Ayrıca yurt dışı taşınma işlemi varsa farklı taşıma yolları da işe koşulabilmelidir. Depolama hizmeti alacaksanız geniş bir alana sahip olmalı ve gideceğiniz şehir ve ülkede bu konuda alt yapısını tamamlamış olmalıdır.

 • Güçlü Müşteri Hizmetleri Desteği: Bir kullanıcının hizmet alabilmesi için önemli olan durumlardan biri güçlü müşteri hizmetleri desteğidir. Çünkü hizmet alan bireyler istedikleri anda bir destek bulmak isterler. Sizler kaliteli bir nakliye firmasıyla çalışıyorsanız evden eve taşımacılık işlemlerinizde mutlaka istediğiniz anda ulaşabileceğiniz bir danışmanınız olmalıdır. Bu sayede sizlere verilen hizmet son derece profesyonel bir halde sunulur.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Atlas Movers Tecrübesi

Atlas Movers uzun yıllar boyunca Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde hem yurt içi hem de yurt dışı nakliye hizmeti vermektedir. Kaliteli bir hizmet almak isteyen kişiler Atlas Movers’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilir:

 • Ücretsiz eksper hizmeti ile değeriniz doğru belirlensin ve uygun fiyat alın.

 • Sigortalama işlemi ile tüm eşyalarınız güvence altına alınsın.

 • Profesyonel personeller ile evden eve taşımacılık sürecinin her aşaması sorunsuz tamamlansın.

 • Gümrükleme deneyimi sayesinde de gümrüklerde sorun yaşamadan istediğiniz ülkeye kolayca taşının.

 • Kaliteli paketleme malzemeleri eşyalarınızı her zaman güvende tutsun.

 • Uzun yıllara dayanan binlerce nakliyat tecrübesi ile en kısa sürede evinizi taşıyın.

 • Evden Eve Taşımacılık

  Evden Eve Taşımacılık

15.10.2019
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?