Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Dünya genelinde nakliye işlerinin hızlı şekilde gelişmesi, uluslar arası nakliyenin daha da farklı boyutlara gelmesine neden olmuştur. Belirgin bir şekilde karşınıza çıkabilecek olan ülkeler arası taşınma işlemleri de bu kapsamda ele alınmaktadır. Danimarka Ev Eşyası Taşıma işlemleri de oldukça sıradan ve kapsamlı olarak günümüzde yapılan işlemler içinde yer alır. Zaman içinde istenilen kalitenin sağlanması sayesinde en özel sonuçlar da alınmış olacaktır.

Danimarka Ev Eşyası Taşıma Nedir ve Nasıl Yapılır

Özel bir hizmet gibi görünse de, alınacak olan evden eve taşıma işlemi, firmamızın uzun yıllardan bu yana yaptığı aktif ve ideal bir süreçtir. Bu nedenle Türkiye’den Danimarka’ya ev taşıma söz konusu olduğunda hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hayatınızı farklı bir ülkede devam ettirmek zorunda olabilir ya da tercih edebilirsiniz. Yeni yerinize giderken mevcut eşyalarınızı en doğru şekilde yeni yaşam alanına götürmek de sizin en doğal hakkınızdır. Bu aşamada tıpkı ülke içinde olduğu gibi evden eve nakliye devreye girecektir.

Danimarka Ev Eşyası Taşıma İşlemlerinde Öncelikler Nelerdir ve Hangi Kuralları Uyulmaktadır?

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Belirli bir şekilde eşyaların taşınması için yapılabilecekler bellidir. Bu nedenle etkili ve farklı sonuçları alabileceğiniz bir nakliye seçeneği sunan firmamız sizlere taşınma sürecinin her aşamasında yardımcı olacaktır. Danimarka ev nakliyesi işlerinde uzman olan firmamız, Türkiye’de ki evinizden eşyalarınızı alarak, yeni yaşama alanınıza istediğiniz şekilde yerleşim işlemlerini de yapacaktır. Bu şekilde sizlere sorun gibi görünen en özel ve farklı sonuçları hızlı şekilde almış olacaksınız. Kesintisiz bir biçimde eşyalarınızın istediğiniz ülkeye nakliyesi için her zaman size destek olmaya hazırız.

Danimarka Zati Eşya Taşımacılığı 

Farklı ülkelerde yaşamak birçok insan için cazip gelir. Ancak yeni bir ülkede evinizin boş olması oldukça zorlayıcı bir durumdur. Yeni eşyalar almak yerine var olanları götürmek her zaman için en hesaplı seçenek olarak karşınıza çıkar. Bu nedenle Danimarka ev taşıma firmaları nakliye hizmetini sunmaktadır. Beklentileri doğru şekilde karşılamak adına bazı kurallara uyduğunuzda, sıkıntısız bir taşınma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel yani zati eşyalarınızı farklı bir ülkeye gümrükten muaf olarak götürebileceğinizi bilmelisiniz. Bu da sizi ciddi eşya masrafından kurtaracak bir olanaktır.

Danimarka Eşya Taşıma Şirketi

İşlem aşamalarını iyi bilen bir nakliye firması ile çalıştığınız zaman kesinlikle sorun yaşamazsınız. Firmamız bu alanda en kapsamlı hizmeti alabileceğiniz Danimarka’ya Ev Eşyası Taşıma işlemi de bu süreçte devreye girmektedir. Türkiye’de ki ender kurumsal firmalardan biridir. İşlemlerin en başından sonuna kadar her zaman yanınızda olarak Danimarka ev nakliyat işinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bu aşamada sizin ve bizim üzerimize düşen görevler vardır. Bunlara öncelikli olarak izin ve belgeleri tamamlayarak başlarız. Gelin şimdi hangi iş akışına uyacağınıza birlikte göz atalım.

Danimarka’ya Taşınmak İçin Yapılması Gerekenler

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Eşyaları yüklemeden önce Danimarka konsolosluğu ile randevu alarak görüşmeniz gerekiyor. Bu görüşmede neden Danimarka’ya eşya göndermek istediğinizi belirteceksiniz. Sonrasında size hazır bir form verilecek ve eşyalarınızı götürürken yapmanız gerekenler bu formda açıkça yazılı olacak.

 • Yükleme esnasında bazı malları eşyalar içinde bulundurmamanız gerekiyor.
 • Yanıcı olan maddeler,
 • Akıcı sıvılar,
 • Bozulmaya, kokmaya müsait olan gıda maddeleri,
 • Ticari değeri olan mallar,
 • Yasal olarak ülkeler arası denetime tabi olan maddeler,

Yüklenecek eşyalar içinde yer alamaz. Bu şartları sağlayacak şekilde hazırlanacak olan sistemli bir paketleme işlemi ve listeleme ile eşyalarınız sevk için hazır hale gelecektir.

Danimarka Ev Eşyası Taşıma Fiyatları
Danimarka Ev Eşyası Taşıma

Danimarka Ev Eşyası Taşıma

İkinci konu elbette ödeyeceğiniz bedelin belirlenmesidir. Güncel kilometre fiyatları bu aşamada dikkate alınacaktır. Gidilecek olan mesafe söz konusu yerden hesaplanacaktır. Elbette ülkeden çıkış ve ülkeye giriş aşamalarında uygulanacak olan gümrük maliyetleri de bedele eklenecektir.

Alacağınız hizmette opsiyonel olan bazı kalemler vardır, eşyaların toplanması ve yeni yerde yerleştirilmesi konusu belirlenmelidir. Bu işlemler ekstra ücretlendirme kapsamına girecektir. Danimarka evden eve taşımacılık fiyatlarında belirleyici olan diğer husus ise eşyaların kaplayacakları alandır. Kaç metre küp alan kaplayacaksa, ona göre işlem fiyatı alınacağını bilmelisiniz. Bu nedenle kabaca fiyat almanız gerekirse, firmamızın sizlere sunduğu ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, yurt dışına çıkacak olan eşyaların maddi değerleri üzerinden sigortalanması gerekmektedir. Oluşabilecek olumsuz bir durumda bu sigorta sizin maddi kayıplarınızı karşılamaktadır. Bu sayede az da olsa sorunun telafisini sağlamış olacaktır. Yapılan değerleme sonrasında sigorta fiyarı da netlik kazanacaktır.

11.08.2019
Ziyaretçi Yorumları (1)
 1. Esra Akin dedi ki:

  2 adet Bisiklet ve 2 adet halı taşımak için izin verilir mi?

  Ticari değeri olan mallar,
  Yasal olarak ülkeler arası denetime tabi olan maddeler

  Listelerine nasıl ulaşırım?

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?