Amerika Eşya Taşıma Fiyatları

Amerika Eşya Taşıma Fiyatları

Amerika Eşya Taşıma Fiyatları

21.Yüzyılın başından itibaren Dünya’nın tüm farklı noktalarında etkili olarak rol oynayan Amerika, eşya taşıma sektörüyle ön plana çıkmaktadır. Alt yapı bakımından oldukça yeterli yatırımlarının yanı sıra proje alanları sayesinde eşya taşıma sektörünün merkezi haline gelmektedir. Bu yüzden Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Avrupa’nın yanı sıra Amerika’ya da eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız. Amerika eşya taşıma hizmetleri süresi boyunca avantajlı ve uygun fiyat seçeneklerini sunmaktan mutluluk duymaktayız. Amerika eşya taşıma fiyatları konusunda müşterimize her zaman destek çıkarak yardım etmekteyiz. 

Amerika Eşya Taşıma Fiyatlarını Değiştiren Unsurlar 

-Müşterinin taşımak istedikleri ürünlerin cinsi, kilosu ve ağırlığı fiyat tabanının şekillenmesinde en büyük etkenler arasındadır. Bu anlamda firmamız da Amerika eşya taşıma fiyatları belirlerken taşınmak istenen ürünlerin cinsine ve ağırlığına bakarak karar vermektedir.

-Müşterimizin taşıma işleminin yanı sıra diğer hangi kollardan eş zamanlı olarak yararlanmak istediği de önemlidir. Bu anlamda firmamız da Amerika eşya taşıma fiyatlarını belirlerken ekstra birkaç hususu da içine katmaktadır.

-Amerika, Türkiye merkezli işler çıkartan firmalar için Avrupa kıyaslaması bakımından daha uzaktır. Bu yüzden tüm Türkiye eşya taşıma firmaları, Avrupa ile Amerika eşya taşıma fiyatlarında oynamalara gitmektedir. Mesafe aralığı taşıma işlemi için oldukça önemlidir.

2021 – 2022  İsviçre Eşya Taşıma Fiyatları İsviçre Eşya Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 €
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

destek

Amerika Eşya Taşıma İşlemlerinde Neden Bizimle Ortaklaşa İşler Çıkartmalısınız?

-Firmamız siz değerli müşterilerimize Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya hizmetletlerinden en uygun fiyatlardan yararlanmak elbette ki hakkınız. Bu anlamda firmamız da müşterimizin tüm istek ve taleplerine en profesyonel şekilde cevap aramaktadır. Aynı zamanda firmamız altında çalışan tüm personeller uzun yıllardır sektörün bir parçası konumundadır. Bu sayede firmamızda olası iç anlaşmazlıklar kesinlikle yaşanmamaktadır.

-Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı işlem sürdürmektedir. Müşterilerimizin istek, talep ve yorumları tüm önceliklerimizden önündedir. Bu anlamda taşıma işlemi öncesi, taşıma sırasında ya da taşıma işlemi sonrasında müşterilerimizin isteklerine her daim dönüş yapmaktayız. Müşterilerimizin isteklerine göre kendimizi şekillendirmekte ve bu şekilde daha iyi ve güzel bir verim aldığımızı düşünmekteyiz. Müşterilerimiz bizim her daim baş tacımızdır. 

-Firmamız 3 aya kadar ücretsiz olarak depolama imkanı sağlamaktadır. 

-Firmamız yaklaşık olarak yarım asırdır aktif olarak Dünya’nın birçok farklı noktasında eş zamanlı olarak hizmet sunmaktadır. Dünya’nın birçok farklı coğrafyasında hizmet geçmişimiz olması beraberinde müşterilerimizin de oldukça hoşuna gitmektedir. Aynı zamanda uzun yılların bünyemize katmış olduğu bilgi, birikim ve tecrübe de hatırı sayılır derecede fazladır. Tüm bu özellikleri tek bir çerçevede birleştirebilen firmamız için önümüze çıkan engellerden geçebilmektedir. Biz ve ekibimiz Uluslararası eşya taşıma işlemlerine her zaman hazırız. 

-Firmamız altında bulunan tüm personeller işinin en iyisini yapmak için büyük bir gayret içindedir. Aynı zamanda iş bilinci yüksek, çalışma azmi olan ve müşteri memnuniyeti için çalışan geniş bir kadro ağına sahibiz. Onlarca farklı araç seçeneğimizin de bulunması sektörde hızlı hareket edebilmemize yardımcı olmaktadır. 

-Firmamız bünyesi altında çalışan tüm araçlar boş kalmayan şekilde devamlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda araçlarımızın tamamını belirli aralıklarla sıkı iç ve dış bakım işlemlerine tabi tutmaktayız. Geniş çaplı bakımlarımız ve araçlarımızı sürekli olarak muayenelerden geçirmemiz sayesinde taşımacılık işlemlerinde araçlarımıza güvenmekteyiz.

minivan

Amerika Eşya Taşıma İşlemi Öncesi Yapılması Gerekilen Hususlar

Amerika eşya taşıma işlemi öncesi gümrük için gerekli görülen tüm belge ve izinlerin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi önemlidir. Eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilen belgeler, taşıma işlemini de kolaylaştırmaktadır. Taşıma işlemi öncesi gerekli görülen izinleri yerine getirilmediği takdirde özellikle taşıma sırasında olası problemlerin yaşanması içten dahi değildir. Bu yüzden gerekli görülen izinlerin eksiksiz şekilde yerine getirmek taşıma sağlığı içinde oldukça önemlidir. Aynı zamanda Amerika Eşya Taşıma Firmaları taşıyacakları ürünleri imkanlar çerçevesinde önceden analiz etmeleri oldukça önemlidir. Taşınacak olan ürünleri önceden görmek, ürünleri taşıma esnasında yabancılık çekilmemesine yardımcı olmaktadır. 

Firmamız ile alakalı aklınızda kalan tüm soruların cevapları aynı zamanda fiyat teklifleri için her daim bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde her daim yüzünüzü güldürebiliriz.

22.03.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?