trende

Almanya Uluslararası Nakliyat

Almanya Uluslararası Nakliyat

Avrupa’nın en çok gelişmiş devletlerinden birisi olan Almanya, son yıllarda uluslararası anlamda nakliyat sektöründe belirli başarılara imza atmıştır. Özellikle Türkiye ile gerek ticaret gerekse vatandaş alışverişinde bulunması bu iki devlet arası nakliyat sektörünün hızlı gelişimine yardımcı olmaktadır. Atlas Movers Lojistik A.Ş olarak Almanya Uluslararası nakliyat sektöründe yapılan son diplomatik anlaşmalarla birlikte yeni merkez üstüne haline getirdik. Müşteri memnuniyeti esaslı Almanya Uluslararası nakliyat işlemlerimizde profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Almanya Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Neden Bize Güvenmelisiniz?

-Firmamız uzun yıllar boyunca aktif olarak Berlin, Hamburg, Münih gibi nakliyat ağın yüksek olduğu şehirlerde hizmet sunmaktadır. Uzun yılların da elbetteki bize kattığı birçok farklı olumlu özellik vardır. Bu olumlu özelliklerin en belirgini elbetteki deneyim, tecrübe ve bilgidir. Bunun yanı sıra her nakliyat işleminde gerek müşterimizden gerekse işimizden yeni öğretiler elde etmekteyiz. Hatalarımızı görebilmekte ve yeni işlerimizde bu hatalara katiyen yer vermemekteyiz. Hatalarından ders çıkaran nadir firmalar arasında yer almak aynı zamanda sektörün Lider firmalar arasında yer almamıza yardımcı olmaktaıdr.

-Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz Avrupa ve Dünya standartlarında hizmet kalitemiz sayesinde Uluslararası çapta taşımacılık ve nakliyat sektöründe yüklü işler çıkarmaktayız. Avrupa’nın birçok farklı bölgesinde taşıma ağımızın bulunması ve müşteri sayımızın günden güne artmasındaki temel faktör elbetteki hizmet kalitemizden kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda İşimizin arkasında sonuna kadar durmakta, eşyalarınızı sorunsuz teslim alıp sorunsuz şekilde adrese teslim etmekteyiz.

destek

Almanya Uluslararası Nakliyat İşlemleri Nasıl İlerlemektedir?

-Müşterimiz bize çeşitli yerlerden ulaşarak eşyaları ve taşımak istediği ürünlerle alakalı geniş çaplı bilgi vermektedir. Müşterimizin verdiği bilgilerin doğru olması fiyat politikamızın da şekillenmesine en büyük etken haline gelmektedir. 

-Müşterimizin eşyaları ve ihtiyaç duyduğu hizmetleri öğrendikten sonra avantajlı fiyat seçeneklerimizi sunmaktayız. Müşterimiz eğer fiyat politikamızı onaylarsa taşıma işleminin ilk ayağı başlamaktadır.

-Müşterimizin işinin aciliyetine göre uygun zaman dilimi belirlemekte ve eşyaların paketlenmesi ve kargolanması ve yola çıkmak için takvimi oluşturmaktayız.

-Firmamız ve müşterimiz tarafından belirlenen zaman dilimde profesyonel ve deneyimli kadromuzla ve tırlarla gelmekteyiz. Geniş çaplı paketleme işlemlerimiz sayesinde günlerce yolculuk gidecek eşyaların sorunsuz şekilde adrese ulaşmasına yardımcı olmaktayız. Bu sayede müşterimizin de içinin rahat olmasının ve gözü arkada kalmadan işlerine devam etmesini sağlamaktayız. Paketleme işlemi bittikten sonra hizmet sunacak tırlarımıza eşyaları yerleştirmekteyiz. Yerleştirme bittikten sonra tüm bakımları önceden yapılmış tırlarımız yola çıkmaktadır. Bu sayede sorunsuz ve eksiksiz araç iç ve dış bakımlarımız sayesinde yolculuk esnasında oluşabilecek kazaların önüne geçmektedir. 

-Günler boyu süren yolculuk sonunda araçlarımız müşterimiz tarafından belirlenen adrese ulaşmaktadır. Eşyayaları aldığımız ilk günkü gibi yerine koymakta ve hizmetimizi sonlandırmaktayız. 

Hizmet öncesi, hizmet sırasında veya hizmet sonrası müşterilerimizin bize ulaştırdıkları tüm istek, talep ve sorunlarda birebir çözüm üretmekteyiz. Bu sayede müşterimizin mağdur olmasının önüne geçmekteyiz.

minivan

Almanya Uluslararası Nakliyat İşlemlerinde Covid-19 Pandemisine Karşı Almış Olduğumuz Önlemler

Firmamız Covid-19 Pandemisinin ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren önlemlerini sıkı sıkıya almış bulunmaktadır. Bu anlamda devamlı olarak kullandığı çalışma alanlarımızı ve ofislerimizi dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutmaktayız. Aynı zamanda ofislerimiz ve çalışma alanlarımız içerisinde dezenfektan, kolonya ve kullanılmamış maskeler mevcuttur. Covid-19 Pandemisi ve öncesi hijyen kurallarına büyük önem vermekte ve bu anlamda sürekli olarak çalışmalarda bulunmaktayız. Bu sayede temizlik konusunda titiz olan müşterilerimizin de güven içerisinde ofislerimizin yolunu tutabilirler. Bu anlamda Atlas Movers Lojitik A.Ş olarak müşterilerimizin sağlığı tüm önceliklerimizin önünde gelmektedir.

Almanya Uluslararası Nakliyat Firması

Almanya Uluslararası nakliyat firmaları arasında oldukça iyi bir yerde olan Atlas Movers Lojistik olarak devamlı olarak gelişim göstermektedir. Müşterimizle ikili diyaloglarımızı sağlam tutmamız ve her daim müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmemiz sürekli olarak büyümemize yardımcı olmaktadır. Her daim çalışma alanlarımızı arttırmakta yeni bölgelerde çalışmakta ve müşteri sayımızı katlayarak arttırmaktayız. Fakat burda dikkat edilmesi gereken nokta müşteri sayımızın artması müşterilerilerimize özel ilgiyi kestiğimiz anlamına gelmemektedir. Bu anlamda firmamızın müşteri sayısı ne kadar olursa olsun siz değerli müşterilerimizi özel hissettirmektedir. İçiniz rahat olsun ister Atlas Movers Lojistik A.Ş onur ve gururla sunar.

Almanya Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Son dönemde gelen birçok yeni zaman nakliyat ve lojistik fiyatları da tümden değiştirmelere yol açmıştır. Fakat bu durumda dahi müşterilerimizin istek ve taleplerini en uygun ve avantajlı fiyatlar karşılığında yerine getirmekteyiz.

Almanya Ev Taşıma Ücretleri :
2021 – 2022 Almanya Ev Taşıma Fiyatları  Almanya Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?