trende

Almanya Uluslararası Evden Eve Taşıma

Almanya Uluslararası Evden Eve Taşıma

Almanya Uluslararası Evden Eve Taşıma

Uluslararası evden eve taşıma hizmetlerinde firmamız Almanya merkezli işleri yoğunlaşmış durumdadır. Almanya uluslararası evden eve taşıma hizmetlerimiz süresi boyunca müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde marka değerimizi günden güne arttırmaktayız. Gerek Almanya gerekse birçok Avrupa ülkesine ve Amerika’ya eş zamanlı hizmetlerimiz devam etmektedir.

Almanya Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemlerinde Firma Seçimi

Özellikle Uluslararası çapta sunulan evden eve taşıma işlemlerinde yapılacak işlemlerin detayı oldukça çoktur. Bu yüzden seçilen firmanın kalitesi hizmetin daha kısa sürede halledebilmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda nakliyat hizmeti satın alan müşteri taşınacak tüm eşyaları firmaya emanet etmektedir. Emanet ettiği firmanın da Kurumsal olarak hizmet veren ve işini hakkıyla yerine getirmesine önem vermelidir. Eşyalarının tüm sorumluluğunu alan firmanın da sunduğu hizmetin ayrıcalıklarını tam bilmesi gerekmektedir. Kendi bünyesi altında bulunmayan dışarıdan kiralanan tır ve kamyonlar gerek müşterinin eşyalarına gerekse firmanın olası problemlerle karşılaşmasına sebebiyet vermektedir. Bu yüzden güvenilir ve tanıdık firmalardan hizmet almanız daha sağlıklı olacaktır.

destek

Neden Firmamız İle Ortaklaşa Çalışmalısınız?

-Yenilikçi ve pratik düşünebilen, deneyimli ve uzman, güler yüzlü ve müşteri odaklı işler çıkaran çalışma arkadaşlarımız mevcuttur. Bu türden özelliklere sahip çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda çalışanlarımızın tamının sigortası mevcuttur.

-Bünyemizde bulunan tüm araçlar son teknoloji ile donatılıp en ağır tonajlı yükleri daha kolaylıkla kaldırabilmektedir. Bunun yanı sıra araçlarımızın tümü belirli aralıklarla bakıma ve temizliği sokulmaktadır. İstanbul Evden Eve Taşıma hizmeti sırasında olası tüm problemlerin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

-Firmamız aktif olarak birden fazla personel bulunmaktadır. Bu sayede birden çok işi aynı anda yapabilir ve en kaliteli hizmeti verebiliriz.

-Belirttiğimiz üzere Covid-19 pandemisine karşı önlemlerimiz tamamını almış bulunmaktayız. Bu sayede ofislerimize güven içerisinde gelebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aynı zamanda sizinle daha rahat iletişim kurabilir ve tüm detaylı daha ayrıntılı görüşebiliriz.

-Firmamız gerek Almanya içerisinde gerekse Dünya’nın dört bir noktasında projeler geliştirmiştir. Bu projeler sayesinde ismimizi tüm Dünya’ya duyurmayı başarabildik. Bu sayede gerek İstanbul içinden gerekse Dünya’nın birçok farklı bölgesinde onlarca farklı müşterimiz mevcuttur.

-Firmamız uzun yıllar boyunca Almanya Uluslararası Evden Eve Taşıma hizmeti vermektedir. Bu süre içerisinde kazanmış olduğumuz bilgi, birikim ve yatırımlar sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmekteyiz. Firmamız deneyim açısından en önde gelen nakliyat firmasından biridir. İşinizi deneyimli, tecrübeli, müşteri odaklı çalışan bir firma ile çalışmak istiyorsanız bize her daim ulaşabilirsiniz.

destek

Almanya Uluslararası Evden Eve Taşıma İşlemi Öncesi Yapılanlar

Uluslararası çapta sunulan evden eve taşıma işlemi birçok sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Bu yüzden gerekli görülen izin ve belgelerin taşıma işlemi öncesi tedarik edilmesi gerekmektedir.

Gümrük İzinleri; Gümrük geçişleri özellikle Uluslararası çapta evden eve taşıma firmalarının dikkat ettiği hususlar arasındadır. Bu anlamda gümrük izinlerinin eksiksiz şekilde alınması taşıma işleminde olası problemlerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Bu anlamda gümrük için gerekli görülen tüm izin ve belgeler firmamızın sorumluluğu altındadır. Aynı zamanda eşyaların gümrük izinlerini tam olarak yerine getirmeden kesinlikle taşıma işlemine başlamamaktayız.

Paketleme ve Kargolama İşlemleri; Ürünlerin paketlenmesi ürünü taşımak kadar önemli bir hizmet kolu haline gelmiştir. Bu anlamda Almanya evden eve taşıma hizmetimizi satın alan tüm müşterilerimizin ürünlerini sorunsuz paketleyip araçlara yerleştirmekteyiz. Geniş çaplı paketleme işlemlerimiz sayesinde günlerce yolculuk gidecek olan eşyaları doğru şekilde adrese teslim etmekteyiz.

minivan

Firmamızın Fiyatlandırma Politikası

Firmamızın Fiyatlandırma politikası değişiklik gösterebilmektedir. Değişiklik göstermesinde temel faktörler; taşınmak istenilen ürünün cinsi, ağırlığı etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra ürünün nereden nereye taşınacağı gibi bilinmesi gerekilen soruların yanıtları netlik kazandıktan sonra fiyat listesi çıkarılabilir. Çıkarmış olduğumuz fiyat listesi müşterinin cebine uygun olmakla birlikte gayet makul tekliflerdir. Müşterilerimizin maddi anlamda bir sorun ile karşılaşmalarına fırsat tanımamaktayız.

Almanya Ev Taşıma Ücretleri :

2021 – 2022 Almanya Ev Taşıma Fiyatları  Almanya Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Fiyatları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Fiyatları 2.500 € 3.500 €
3 Ay Ücretsiz Depolama Desteği

31.01.2022
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Cansu DEMİRCİ
Cansu DEMİRCİ
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?